ОТВОРАЊЕ НА СКИ СЕЗОНА НА КОПАОНИК
ХОТЕЛ КРАЉЕВИ ЧАРДАЦИ 4*


08.12 – 11.12.2022

Пакет 4 дена / 3 ноќи
Цена по лице 149€


Во цената е вклучено:

- Полупансион (појадок и вечера);
- Неограничено користење на Spa & Wellness 1.500m²: затворен базен, финска сауна, био сауна, арома бања, хамам, солено-ледена соба, kneipp базен, тапидариум,.
- Неограничено користње на детски спа центар;
- Неограничено користење на затворен мини аква парк;
- Неограничено користење на фитнес центар;
- 50% попуст за наем на ски или борд опрема
- 15% попуст на спа третрмани;
- забава на отворено со музички бенд “Vesele osamdesete”
- Tрансфер на релација хотел-центар-хотел (реаспоред истакнат на рецепција);
- Надворешен паркинг (лимитиран капацитет – резервација не е дозволена);

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; деца до 7 години ГРАТИС; (се наплаќа на рецепција);
- Хотелско осигурување 0,20€ за сите гости (се наплаќа на рецепција);
- Подрземна гаража 10€ на ден (можност за резервација);

Услови за деца:
- Деца 0-1,99 години ГРАТИС;
- Деца 2-14,99 години на дополнително легло 50% попуст;
- Доплата за еднокреветна соба +30% од наведената цена;